(095) 615-7001 (063) 876-6116 (098) 258-2424

Меблева фабрика «НОВА» (ТЕРНОПІЛЬ)

Производитель мебели: Нова

Категория мебели: Производители мебели

Меблева фабрика «НОВА» (ТЕРНОПІЛЬ)

Меблева фабрика «НОВА» /ТЕРНОПІЛЬ/

Фабрика меблів «Нова» почала свою роботу в 1999 році. Все почалося з відкриття першого цеху 300 м2, в якому працювали 9 працівників. Першими меблева фабрика «Нова» почала випускати кухні. В 2000 році на меблевій фабриці «Нова» перейшли на використання нових сучасних технологій і використання сучасного закордонного обладнання для виробництва меблів. Тернопільська фабрика «Нова» сертифікована державною системою УкрСЕПРО. Тернопільські меблі – це якість за помірну ціну.

Асортимент продукції тернопільської меблевої фабрики «Нова» доволі широкий: кухні, серед яких найбільш популярними є «Юля», «Оля-Нова», «Іванка», спальні, стінки у вітальні, дитячі, передпокої, кабінети. Сьогодні меблева фабрика «Нова» - один з крупніших виробників меблів в Україні. Площа виробничих приміщень, розташованих в м. Тернопіль, складає більш ніж 30000 кв. м, кількість людей, що працюють на підприємстві біля 1000 чоловік. Контроль якості проводиться на всіх етапах виробництва.

Каталог спалень меблевої фабрики «Нова» включає в себе всі спальні, починаючи від класичних хітів, які вже виробляються більш ніж 7 років, наприклад спальня «Роксолана», закінчуючи новинками, які поступили у продаж тільки в минулому році: спальня «Кармен», спальня «Бароко» та інші.

В каталозі кухонь Ви знайдете найкращі кухні українського виробництва в середній ціновій категорії. Фабрика меблів «Нова» створила справжній шедевр серед кухонь: кухня «Юля» колір «вишня коньяк», а також її логічні продовження - кухня в світлому кольорі - кухня «Юля» колір «береза Тундра», а також кухні в сучасному стилі – «Юля модерн» в синьому кольорі і в кольорі бордо.

Серед класичних кухонь фабрики «Нова» також треба відмітити кухню «Оля Нова» - більш ніж 10 відтінків фасадів і корпуса, наявність тумбочок нестандартної ширини 50 см і 70 см - це та перевага, яка зробила кухню «Оля Нова» номером першим в Україні. Ну і, звичайно, хотілося б відмітити, що на відміну від своїх конкурентів меблева фабрика «Нова» залишається прихильником якості: всі кухні виробляються з ДСП імпортного виробництва підвищеної товщини, а це гарантія того, що кухня з часом не посиплеться і при навантаженні ДСП не почне деформуватися. ПВХ плівки товщиною 0,5 мм від найкращих європейських виробників, ідеальна передача кольору - вона не відклеїться через декілька років експлуатації, на відміну від дешевих аналогів.

Серед інших кухонь тернопільскої фабрики «Нова» можна виділити новинки минулого року - сучасні кухні – кухня «Кароліна» та кухня «Паула».